Gračanovi izabranici u Nedelišću svladali vršnjake iz Slovenije

Branimir Korać • četvrtak, 23.03.2017.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija u Nedelišću je ugostila Sloveniju i upisala pobjedu 3:0, a već do odlaska na odmor Hrvatska je imala ugodnu prednost...

I dok A reprezentacija očekuje dvoboj protiv Ukrajine, reprezentacija do 21 godine okupila se u Svetom Martinu na Muri na kraćim pripremama. Tri dana nakon okupljanja odigrana je prijateljska utakmica protiv Slovenije koja je završila pobjedom Hrvatske 3:0.

Izbornik Nenad Gračan dao je priliku svim raspoloživim igračima, a loša vijest nakon ovog dvoboja je ozljeda Bojana Kneževića koji je na travnjaku proveo tek 20-ak minuta.

Već u prvom poluvremenu Hrvatska je stigla do ugodnog vodstva zahvaljujući golovima Ante Ćorića u 33. te Tome Bašića u 35. minuti udarcem s više od 20 metara da bi konačnih 3:0 postavio Robert Murić u 77. minuti.

Izbornik je u ovom susretu ujedno imao priliku isprobati i one igrače koji možda nisu bili u prvom planu, a na njih ima namjeru računati u kvalifikacijskom ciklusu.