Jana Fett bez šanse protiv Brazilke u drugom kolu kvalifikacija Roland Garrosa

Petar Jenjić • četvrtak, 25.05.2017.

Vrlo slab nastup u drugom kolu kvalifikacija za Roland Garros imala je Jana Fett koja je u dva seta glatko poražena od Brazilke Beatriz Haddad Maie za sat vremena provedenih na terenu...

Jana Fett ostala je bez prave šanse protiv brazilske predstavnice Beatriz Haddad Maie koja je slavila sa 6:0, 6:2 i prošla u posljednje kolo kvalifikacija za Roland Garros.

Haddad je tako još jednom potvrdila odličnu formu koja je krasi u posljednje vrijeme. Prošli je tjedan osvojila Challenger u Cagnes-Sur-Meru i niz pobjeda nastavila u kvalifikacijama za drugi Grand slam sezone.

Hrvatska je predstavnica potpuno podbacila u prvom setu, ukupno osvojivši tek šest poena, od čega četiri na vlastitom servisu.

Niti drugi set nije bio previše bolji, dovoljan tek za dva osvojena gema, uvjerljiv poraz i oproštaj od pariških zemljanih terena.

Za ulazak u glavni ždrijeb Haddad će igrati protiv bolje iz dvoboja Valentini Grammatikopoulou i Jil Belen Teichmann.