Branimir Korać • subota, 01.07.2017.

Pripremne susrete ove subote odigrali su između ostalih Wisla i Club Brugge i upisali su pobjedu. Slavili su identičnim rezultatom protiv Odre Opole i Tornhouta...

Nakon poraza u pripremnom susretu protiv drugoligaša Rakowa, Wisla iz Krakowa upisala je pobjedu u susretu protiv još jednog drugoligaša, Odre Opole.

Slavila je s 2:0, a strijelac prvog pogotka u 14. minuti bio je bivši branič Osijeka Zoran Arsenić. Konačnih 2:0 postavio je Ondrašek u 82. minuti.

Arsenić je igrao do 65. minute, a u drugom dijelu priliku su dobili Petar Brlek i Tibor Halilović.

Ivan Leko novi je trener Club Bruggea, a u novom prijateljskom dvoboju upisao je pobjedu protiv Tornhouta 2:0.

Benoit Poulain i Sander Coopman bili su strijelci za Club Brugge koji je tako stigao do treće pripremne pobjede. Ranije je svladao niželigaše Westkapelle s 9:0 i Oudenaarde sa 6:0.