Tokić: "Sve golove primamo iz individualnih pogrešaka, moramo to promijeniti"

Branimir Korać • subota, 12.08.2017.

Lokomotiva je u Kranjčevićevoj poražena 3:2 od Osijeka u susretu u kojem je imala prednost do 79. minute, ali nije ju uspjela zadržati...

Iz Kranjčevićeve: Dražen Patarčić

Mario Tokić ističe kako su individualne pogreške najveći problem njegove momčadi, posebno posljednje linije koja dosta griješi.

"Većim dijelom utakmice sam zadovoljan, protiv ovako dobrog Osijeka stvorili smo stvarno veliki broj stopostotnih šansi. Nisam zadovoljan, naravno, s realizacijom, a i ako Osijeku zabijemo dva gola, moramo u fazi obrane puno bolje odigrati. To mora biti dovoljno za pobjedu. U drugom poluvremenu kod 2:1 imali smo nekoliko izglednih situacija, prvenstveno Ivanušecova velika prilika kada smo morali riješiti utakmicu i otići na 3:1. Kasnije se dogodio taj jedanaesterac koji uopće neću komentirati i utakmica se okrenula. Ovo je peto kolo, a mi imamo previše individualnih grešaka u obrani i protivnici nas kažnjavaju. Nismo pravi u toj fazi."

Osijek je nakon pogotka iz kaznenog udarca vrlo brzo došao i do preokreta.

"Nas je taj kazneni udarac malo presjekao, a Osijek je bio u zamahu. Imali jesu inicijativu, ali bez obzira na to nisu imali nijednu pravu šansu i sve golove primili smo iz individualnih grešaka."

Lokomotivi slijedi gostovanje kod Rijeke koje neće biti nimalo jednostavno.

"Protiv Rijeke u gostima ne prolazimo baš dobro, ali pokušat ćemo u toj utakmici prezentirati se slično kao danas. Morat ćemo smanjiti te individualne pogreške i poboljšati realizaciju te iznenaditi Rijeku."