Branimir Korać • subota, 09.09.2017.

U četvrtom kolu turskog prvenstva Alanyaspor je u gostima svladao Konyaspor s 2:0, a debi iz noćne more imao je Petar Filipović, bivši igrač Slaven Belupa i Cibalije...

Junior Fernandes vratio se u turski nogomet dobrim nastupom u dresu Alanyaspora protiv Konyaspora. Potpuno suprotni nastup bio je onaj Petra Filipovića kojem je ovo bio prvi susret nakon što je prešao u Konyaspor iz bečke Austrije.

Filipović je odigrao svih 90 minuta, a zakuhao je oba pogotka čime je Alanyaspor došao do prve ovosezonske pobjede i preskočio Konyaspor na ljestvici.

U 44. minuti hrvatski internacionalac je u padu igrao rukom i dosušen je kazneni udarac koji je Vagner Love pretvorio u pogodak.

Upravo Filipović stavio je točku na i u 73. minuti kada je nakon gužve u svojih 16 metara nespretno zahvatio loptu koja je u velikom luku završila u mreži. Kod tog pogotka sudjelovao je i Fernandes.