Mihaela Bradovski • nedjelja, 17.09.2017.

U posljednja dva susreta četvrtog kola Serie A domaćin je uhvatio tek bod. Učinio je to Chievo na svom travnjaku protiv Atalante dok je Lazio u gostima svladao Genou...

Jurićeva Genoa upisala je poraz na svom travnjaku u vrlo zanimljivom dvoboju protiv Lazija. Dva puta domaćin se vraćao iz zaostatka i poravnavao rezultat, međutim Ciro Immobile pobrinuo se da Lazio ipak na kraju uzme sva tri boda.

Ne može se reći nezasluženo, gosti su bili puno aktivniji i opasniji i uz malo bolju realizaciju, mogli su i ranije osigurati sva tri boda.

Lazio je na poluvremenu imao prednost zahvaljujući golu Bastosa iz 13. minute i tu je prednost održavao sve do 13. minute drugog poluvremena.

Igrač koji je zamijenio ozlijeđenog Ricarda Centuriona, 16-godišnji Pietro Pellegri prvo je poravnao na 1:1, a zatim i na 2:2 nakon što je Immobile postigao svoj prvi pogodak. Ipak u 82. minuti greška domaće obrane je kažnjena i Immobile svojim drugim golom donosi Laziju pobjedu.

Petar Brlek kod Genoe igrao je od 56. minute umjesto Isaaca Cofieja, a Ivan Vargić kod gostiju nije ulazio u igru.

gen|laz by Ball-Control

Genoa tako ostaje i dalje bez pobjede na samo jednom osvojenom bodu dok je Lazio upisao treću pobjedu uz samo još jedan remi.

Remi je viđen u Veroni gdje je Chievo ugostio Atalantu i odigrao 1:1. U zanimljivom dvoboju domaćin je bio bliže pobjedi, vodio je do završnice, ali Atalanta je ipak izvukla bod.

Početkom drugog dijela Samuel Bastien doveo je domaćina u vodstvo da bi pet minuta prije kraja Alejandro Gomez poravnao iz kaznenog udarca.