Povijesni dan za Lokomotivu: Juniori slavili u prvoj utakmici Lige prvaka

Sportnet • utorak, 26.09.2017.

Juniorski prvak Hrvatske Lokomotiva na najbolji način je započela nastup u U-19 Ligi prvaka.

AUTOR: Josip Bilić

Lokomotiva je u gostima pobijedila Dinamo iz Bukurešta s 2:0. Prvi pogodak za zabio je Kastrati u 26. minuti utakmice, početkom drugog dijela Lokomotiva je povela s 2:0, a jedanaesterac je realizirao Dunić u 52. minuti susreta.

Lokose s klupe vodi poznato nogometno ime, Jerko Leko. Bivši hrvatski reprezentativac u karijeri je igrao za Monaco, zagrebački i kijevski Dinamo, Bucaspor i Lokomotivu.

Lokomotiva je domaćin uzvratne utakmice koja se igra 18. listopada u Zagrebu. Prolaskom bi osigurali drugu rundu, ako i tamo budu uspješni nogometaši Lokomotive igrali bi u play-offu gdje bi im se pridružili drugoplasirani klubovi iz grupne faze natjecanja koju igraju sastavi čije su seniorske ekipe u Ligi prvaka.

• narada10826.09.2017. u 21:17