HINA • srijeda, 27.09.2017.

U prvom susretu polufinala azijske nogometne Lige prvaka Shanghai SIPG i Urawa Reds su odigrali 1-1...

Kineski klub je poveo u 15. minuti golom Brazilca Hulka kojem je to bio deveti pogodak u ovom natjecanju i vodeći je strijelac. U 28. minuti gosti su izjednačili preko Yosukea Kashiwagija.

Uzvratni susret je 18. listopada u Saitami.

U drugom polufinalnom ogledu u utorak je iranski Persepolis, kojeg vodi hrvatski stručnjak Branko Ivanković na gostovanju u Abu Dhabiju izgubio sa 0-4 od saudijskog Al Hilala.

Golove za Saudijce dali su Omar Kharbin (31,54,89) i Yasser Al-Shahrani (40), a Ivankovićeva momčad primila čak dva gola s igračem više.

Uzvratna utakmica je 17. listopada u Muskatu u Omanu.

Obje utakmice se igraju na neutralnim terenima zbog napetih političkih odnosa između Irana i Saudijske Arabije. Tako se prva utakmica igrala u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, a uzvrat je u Omanu.