Vodeni sportovi

Partizan nedorastao protivnik Jugašima, Dubrovčani slavili dvoznamenkastom razlikom

Branimir Korać • srijeda, 08.11.2017.

Nakon neočekivanog poraza u gostima kod moskovskog Dinama na startu Lige prvaka, Jugaši su ugostili beogradski Partizan i visoko slavili sa 16:5...

Beograđani su teško stradali u Dubrovniku i najave iz redova Partizana kako žele pružiti što je moguće jači otpor, nisu baš ostvarene. Velikog otpora nije bilo, Jug je potvrdio da je puno kvalitetniji i visoko je slavio.

Poraz u Moskvi samo je bio dodatni motiv, domaćin nije imao pravi niti na pomisao na novi kiks i odličnom igrom kroz svih 32 minute stigao je do pobjede.

Od početka je to bila jednosmjerna ulica. Jug je otvorio susret s 5:0, a Partizan je do prvog pogotka došao tek sredinom druge dionice kada je smanjio na 5:1 i s tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U nastavku susreta domaćin se potpuno oslobodio u napadu, Beograđani su se vrlo teško branili i prednost je iz minute u minutu sve više rasla.

Završilo je čak 16:5 za Jug koji je tako stigao do očekivane pobjede, pokazao da je u Moskvi imao samo loš dan te je podignuo samopouzdanje ovakvim nastupom.

Po četiri pogotka postigli su Vincenzo Renzuto i Luka Lozina, Loren Fatović zabio je tri gola, a Marko Ivanković dva. Po jedan su dodali Marko Macan, Xavi Garcia i Viktor Rašović. Na drugoj strani Aleksandar Andrejević postigao je dva gola.