Slaven Belupo glatko slavio protiv Hrvatskog dragovoljca

Mihaela Bradovski • subota, 27.01.2018.

Slaven Belupo stigao je do prve pobjede na pripremama u Medulinu dok je Hrvatski dragovoljac upisao i treći poraz. Koprivničanci su svladali s 3:0 Dragovoljce i tako završili s nastupom u skupini Arena kupa s pobjedom, remijem i porazom...

Poslije remija protiv Intera i poraza od banjalučkog Borca, Slaven Belupo svladao je Hrvatski dragovoljac s 3:0. Dragovoljci su ranije poraženi i od Borca i od Intera te ostaju na posljednjem mjestu grupne faze.

Tomislav Ivković u ovom susretu pružio je priliku svim raspoloživim igračima, nisu igrali tek oni koji vuku lakše ozljede.

U prvom poluvremenu Slaven je stigao do jednog pogotka i to u 25. minuti preko ovozimskog pojačanja iz Istre 1961 Davida Puclina, a u drugom dijelu Koprivničanci su riješili pitanje pobjednika.

U 48. minuti Miloš Vidović povisio je na 2:0 da bi konačnih 3:0 postavio mladi Mihael Mladen pogotkom u posljednjim trenucima susreta.

Za Slaven Belupo u ovom susretu nastupili su Marković, Kitanovski, Međimorec, Musa, Goda, Vidović, Trebotić, Puclin, Dolček, Ivanovski, Delić dok su kasnije priliku dobili i Kurtanjek, Rebernik, Jovičić, Šarlija, Vrljičak, Katić, Purić, Arap, Brković, Mladen, Bogojević.

Hrvatski dragovoljac igrao je u sastavu Gudelj, Puljić, M. Filipović, Jajčinović, Bilić, Žitnjak, Čavar, Hanžek, Čavić, Bukvić, Burić, a ušli su i Šolčić, Šoša, Mrkalj, T. Filipović, Šutalo, Majstorović, Andrašević, Sunagić, Topuzović, Đurić, Meglaj.