Hrvatska reprezentacija do 18 godina svladala Velšane

Mihaela Bradovski • srijeda, 21.03.2018.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 18 godina odigrala je prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz Walesa i upisala glatku pobjedu...

U prijateljskom dvoboju u Vrbovcu Hrvatska je ugostila Wales i upisala glatku pobjedu 3:0. Ovo je prvi od dva susreta Hrvatske i Walesa, nakon jučer odigranog dvoboja u Vrbovcu, 23. ožujka ovi isti protivnici susrest će se i u Mladini.

Hrvatska nije imala problema na putu do pobjede, u prvom poluvremenu došla je do prvog pogotka zahvaljujući Krekoviću da i u zadnjih 20 minuta susreta Baturina i Pršir dovršili posao i osigurali Hrvatskoj visoku pobjedu.

Susret u Mladini na rasporedu je od 15:30 sati, a u Vrbovcu su za Hrvatsku nastupali Kotarski, Batinić, Radić (od 60' Hlevnjak), Palaversa (od 60' J. Šutalo), Kreković (od 60' Baturina), Hanuljak (od 60' Pršir), Šego (od 60' Dolček), Išesagi (od 60' Resler), Bajić (od 60' Viduka), Blagajić (od 60' Franjić), B. Šutalo (od 60' Martinović).