Vodeni sportovi

Splitski Jadran pregazio Partizan u Poljudu

Petar Jenjić • petak, 23.03.2018.

Vaterpolisti splitskog Jadrana upisali su uvjerljivu pobjedu u sklopu 18. kola Triglav regionalne lige. Na bazenu u Poljudu hrvatska momčad s visokih 18:6 porazila je Partizan i tako upisao četvrtu uzastopnu pobjedu...

Započelo je 18. kola Triglav regionalne lige, a u prvom dvoboju odigranom u Poljudu sastali su se Jadran Split i Partizan. Domaćin je u prilično jednosmjernoj utakmici stigao do pobjede rezultatom 18:6.

Splitskoj momčadi ovo je osma pobjeda u sezoni, a četvrta u nizu. S druge strane Partizan je upisao okrugli deseti poraz, a treći u posljednje četiri utakmice.

Već nakon prvog poluvremena dvoboj je gotovo pa sigurno bio odlučen. Nakon što je prvu četvrtinu zaključio s dva pogotka viška (4:2), Jadran do kraja poluvremena postiže pet golova, a prima tek jedan. U nastavku susreta hrvatska momčad još je podebljala vodstvo i stigla do uvjerljive pobjede.

Jadran su do pobjede predvodili Anđelo Šetka i Jerko Marinić Kragić s po četiri pogotka. Kod gostiju je Đorđe Vučinić postigao dva gola.