Prva HNL juniora: Hrvatski dragovoljac osvojio vrijedne bodove u borbi za ostanak, Rijeka nadigrala Lokomotivu

Sportnet • ponedjeljak, 16.04.2018.

Odigrano je pet dvoboja 17. kola Prve HNL juniora, u kojima je postignuto 17 pogodaka, od toga 3,4 po susretu. Iz ovog kola vrijedi izdvojiti pobjede Hrvatskog dragovoljca, Dinama i Intera protiv Rudeša, Slaven Belupa odnosno Osijeka...

Na igralištu SC Rudeš Hrvatski dragovoljac pobijedio je Rudeš 1:0. Pogodak za tri boda postigao je Petar Radoš u 70. minuti.

Dinamo je u Cvetkovcu istim rezultatom bio bolji od Slaven Belupa. Gol za pobjedu gostiju postigao je Jurica Pršir u 78. minuti.

Inter je u Zaprešiću pobijedio Osijek s 4:0. Dva pogotka postigao je Dominik Rešetar, od toga jedan iz kaznenog udarca, a jedan gol dodali su Ante Špoljarić i Ivan Nekić.

17. kolo zaključit će Cibalia i Istra 1961 9. svibnja.

Rezultati 17. kola Prve HNL juniora:
Rudeš – Hrvatski dragovoljac 0:1 (Radoš 70)
Slaven Belupo – Dinamo 0:1 (Pršir 78)
Inter Zaprešić – Osijek 4:0 (Rešetar 43, 59 – 11m, Špoljarić 75, Nekić 79)
Hajduk – Sesvete 4:1 (Bajić 23, Palaversa 71 – 11m, Kosić 84, Sekulić 90/Hranjec 86)
Lokomotiva – Rijeka 1:5 (Ačkar 76/Ristovski 2, 13, Smolčić 58, Črnko 75, Čeliković 88).