Ivković: "Osvojili smo samo bod u dobivenoj utakmici"

Sportnet • petak, 20.04.2018.

Nakon nevjerojatne utakmice 30. kola HT Prve Lige između Slaven Belupa i Intera, trener Slaven Belupa Tomislav Ivković bio je vidno nezadovoljan konačnim ishodom...

PIŠE: Jan Šneler

Svega 22 minute trebale su domaćoj momčadi da dođu do velikog vodstva od 3:0. Slaven Belupo je izgledao goropadno, pogotke su postigli Međimorec, Vidović i Trebotić te se očekivao potpuni potop Intera iz Zaprešića. Ipak, konačnih 3:3 svakako ne može zadovoljiti trenera domaćih Tomislava Ivkovića.

"Sami smo krivi za neodlučeni rezultat nakon što smo sjajno igrali 44 minute, zatim primili nepotrebni pogodak i onda glupost Katića koji je dobio crveni karton. U prvom poluvremenu imali smo još dvije stopostotne prigode i mogli nanijeti katastrofu Zaprešićanima", rekao je Ivković za službene stranice kluba iz Koprivnice.

Takav rezultat priličan je udarac za Slaven Belupo. Iako na prilično sigurnom sedmom mjestu, Farmaceuti se sigurno nisu nadali takvom raspletu događaja. Ivkovića muči što njegova momčad nije niti iskoristila sve prilike. Ne samo što je propustila veliku prednost, već i nije povećala vodstvo na vrijeme.

"Teško je bilo s igračem manje, iako smo i u drugom dijelu imali dvije sjajne prigode i opet ih nismo iskoristili. Nakon tih “mrtvaca” dogodilo se i ono najgore – jedanaesterac u posljednjim sekundama produžetka. Nažalost osvojili smo samo bod u već dobivenoj utakmici", zaključio je Ivković.