Serdarušić i Pavić poraženi u osmini finala turnira u Kazahstanu

Branimir Korać • srijeda, 13.06.2018.

Hrvatski tenisači Nino Serdarušić i Ante Pavić nisu uspjeli izboriti prolaz u četvrtfinale turnira u Almatiju. Serdarušić je poražen od Nedovjesova, a Pavić od Krstina...

Nino Serdarušić i Ante Pavić oprostili su se od turnira u Almatiju. U osmini finala naišli su na raspoloženije protivnike i upisali su poraz.

Serdarušić je pružio jači otpor Aleksandru Nedovjesovu, domaćem igraču koji je slavio u tri seta preokretom nakon što je izgubio prvi set sa 7:5.

U naredna dva seta Nedovjesov je potpuno dominirao i u konačnici slavio s 5:7, 6:4, 6:4 ostavivši hrvatskog tenisača bez ikakve šanse.

Ante Pavić nije uspio uzeti niti set Peđi Krstinu te je za manje od 75 minuta završio s nastupom. Tenisač iz Srbije ispustio je samo šest gemova.

Jedine break prilike Pavić je imao tek na samom kraju meča kada je na servisu Krstina za meč došao do 15:40 i nije to iskoristio.