Petar Jenjić • nedjelja, 22.07.2018.

Nogometaši japanskog Vissel Kobea u utakmici 17. kola ugostili su Shonan koji je stigao do visoke 3:0 pobjede. Susret je obilježio i debi Andresa Inieste za domaću momčad kojeg Španjolac neće pamtiti po dobrom...

Andres Iniesta odigrao je posljednjih tridesetak minuta utakmice 17. kola japanskog prvenstva u kojem je njegov Kobe na domaćem terenu poražen s visokih 3:0 od Shonana. Nažalost po domaćina, upravo je njegov ulazak u igru bio i najsvjetlija točka utakmice.

Kobe je tako nakon tri uzastopne pobjede upisao novi poraz, ukupno šesti u sezoni te se trenutno nalazi na šestom mjestu. S druge strane, Shonan je na 11. poziciji, a danas je upisao šestu pobjedu.

Već u desetoj minuti Kobe se našao u zaostatku kada se u strijelce upisao Keisuke Saka. Rezultat se nije promijenio sve do početka nastavka kada prednost povećava Mitsuki Saito. Konačan rezultat u 67. minuti postavio je Kikuchi Shunsuke.