Serdarušić zaključio nastup na Challengeru u Liberecu

Petar Jenjić • ponedjeljak, 30.07.2018.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić nije se uspio plasirati u drugo kolo Challengera koji se igra u češkom Liberecu, bolji je od hrvatskog tenisača bio domaći predstavnik Jan Satral u dva seta...

Samo sat i 15 minuta proveo je Nino Serdarušić na Challengeru u Liberecu te tako upisao peti uzastopni poraz. Hrvatski tenisač tako već mjesec i pol dana ne zna za pobjedu.

Bolji je od hrvatskog tenisača bio domaći tenisač Jan Satral koji je stigao do pobjede u dva seta, završilo je 6:3, 6:2.

U prva dva servis gema protivnika Serdarušić je propustio ukupno osam break prilika, dok je češki tenisač iskoristio svoju prvu i jedinu u cijelom setu te ju uspio sačuvati do kraja.

Drugi je set bio jednosmjerna ulica, Satral je s dva breaka prednosti stigao do vodstva 5:1 i vrlo brzo zaključio meč.