Petar Jenjić • subota, 11.08.2018.

Prvi puta od odlaska u Vissel Kobe Andres Iniesta upisao se u strijelce, španjolski nogometaš poentirao je u pobjedi svoje momčadi...

Od dolaska Andresa Inieste momčad Vissel Kobea upisala je dva poraza i jedan remi, a danas je upisala drugu pobjedu, u sklopu 21. kola japanskog prvenstva.

Kobe je na domaćem terenu svladao Iwatu rezultatom 2:1, a prvi pogodak na utakmici bio je djelo upravo Inieste koji je u 15. minuti zabio svoj prvijenac u dresu nove momčadi. Vrijedi izdvojiti kako mu je za pogodak asistirao Lukas Podolski.

Prednost je na 2:0 povećao Kyogo Furuhashi u 56. minuti, dok je konačan rezultat postavio Kengo Kawamata iz kaznenog udarca šest minuta prije kraja dvoboja.