Petar Jenjić • nedjelja, 26.08.2018.

Hrvatski nogometaš Damir Kreilach postigao je prvi pogodak u pobjedi svog Real Salt Lakea koji je s visokih 6:0 svladao Colorado Rapidse...

Šest pogodaka završilo je u mreži Colorado Rapidsa koji su na domaćem terenu poraženi od Real Salt Lakea. Tako je u 27. utakmici sezone RSL stigao do 12. pobjede, a druge uzastopne.

Mrežu domaćina već u šestoj minuti načeo je Damir Kreilach koji je dobro reagirao na proigravanje Joaa Plate i skrenuo loptu u mrežu.

Visokoj pobjedi gostujuće momčadi uvelike su pomogli i domaći igrači. Tri minute kasnije isključen je Niki Jackson, a u završnici prvog poluvremena i Bismark Adjei-Boateng.

S devetoricom igrača u polju Colorado nije imao prevelike šanse i do kraja je primio pet pogodaka. Dva puta poentirao je Jefferson Savarino, dok su po jedan gol dodali Joao Plata, Corey Baird i Albert Rusnak.