Branitelji naslova prejaki, Antonio Šančić poražen na startu turnira parova

Petar Jenjić • srijeda, 29.08.2018.

Hrvatski tenisač Antonio Šančić igrao je u paru s Nizozemcem Sanderom Arendsom i upisao poraz u dva seta od branitelja naslova Jean-Juliena Rojera i Horije Tecaua...

Antonio Šančić na otvaranju US Opena u parovima nastupio je s Nizozemcem Sander Arendsom. Protivnik nije bio nimalo lagan, bili su to šest nositelji Jean-Julien Rojer i Horia Tejau koji su upisali pobjedu u dva seta.

Rojer i Tecau, inače branitelji naslova od prošle godine, slavili su s dva puta po 6:3 za sat i 20 minuta provedenih na terenu.

Dvije break prilike imala je hrvatsko-nizozemska kombinacija u trećem gemu meča, ali nije ih uspjela iskoristiti. Pri vodstvu 3:2 Rojer i Tecau koriste svoju ukupno petu priliku za oduzimanje servisa i do kraja prednost uspijevaju zadržati.

Drugi set otvorili su branitelji naslova odmah s breakom. Poveli su s 2:0 i bez velikih problema sačuvali stečenu razliku.