Mihaela Bradovski • petak, 31.08.2018.

Club Brugge još uvijek ne zna za poraz i nastavlja bilježiti pobjede. U šestom kolu gostovao je kod Waregema kojeg je glatko svladao...

Ivan Leko nastavlja s Club Bruggeom bilježiti pobjede. U šestom kolu gostovao je kod Waregema, momčadi iz sredine ljestvice i upisao visoku pobjedu 5:2.

Nikakve neizvjesnosti nije bilo, od rane faze susreta Brugge je bio u vodstvu, imao je već do poluvremena visoku prednost i domaćin je u završnici susreta samo smanjio zaostatak.

Već u trećoj minuti Brugge je stigao do vodstva autogolom Floriana Tardieua da bi do odmora Kaveh Rezaei i Emmanuel Dennis povisili na 3:0.

Već tada bilo je jasno kako će sva tri boda za Brugge. U drugom dijelu to je samo potvrđeno, za goste su još zabijali Arnaut Groeneveld i Mats Rits, a za domaćina Thomas Buffel i Theo Bongonda.

Karlo Letica i Matej Mitrović odradili su cijelu utakmicu za goste.