Ante Pavić poražen na startu turnira u Sevilli

Mihaela Bradovski • utorak, 04.09.2018.

Ante Pavić nije uspio proći u drugo kolo Challengera u Sevilli. U prvom kolu za protivnika je imao Tomislava Brkića iz BiH i izgubio je u tri seta...

Prvo kolo Challengera u Sevilli bilo je kobno za Antu Pavića koji je poražen od Tomislava Brkića u tri seta. Tenisač iz Bosne i Hercegovine izgubio je prvi set, ali u nastavku meča bio je bolji od Pavića.

Prvi set prošao je dobro za Pavića koji je krenuo s 2:0, Brkić se uspio vratiti, ali u završnici seta hrvatski tenisač napravio je novi break i uzeo set.

U drugom setu Brkić je pobjegao na 4:1 s duplim breakom, Pavić je vratio jedan izgubljeni servis i nakon toga imao čak četiri break lopte za povratak u meč, ali nije ih iskoristio i Brkić je uzeo set.

Odluka je pala u trećem setu gdje je Pavić krenuo s 3:0, ali nakon toga izgubio svih šest gemova i upisao poraz.

Brkić tako odnosi pobjedu 4:6, 6:4, 6:3 i prolazi u drugo kolo gdje će igrati protiv boljeg iz meča između Marca Trungellitija i Nicolasa Kuhna.