Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo, 08.09.2018, 17:30 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Goran Pečarić (Zagreb), Igor Krmar (Zagreb), Krunoslav Ambrinac (Zagreb)

Mihaela Bradovski • subota, 08.09.2018.

Odigran je zaostali susret četvrtog kola HT Prve lige, Slaven Belupo je na obnovljenom travnjaku u Koprivnici ugostio Inter i odnio sva tri boda...

Karlo Muhar
55'
11
Ivan Mamut
66'
29
Matej Vuk
81'
Samir Toplak

Kompletirano je i četvrto kolo HT Prve lige zanimljivim susretom u Koprivnici između Slaven Belupa i Intera. Slaven je odnio pobjedu 2:1, većim dijelom susreta bio je bolji protivnik, ali u završnici se Inter probudio i zaprijetio, no ipak nije uspio doći do boda.

Susret se vrlo lako mogao okrenuti i na drugu stranu. Naime Inter je prvi bio vrlo blizu pogotku i to u šestoj minuti kada je Postonjski odlično pucao, ali zatresla se greda.

Do kraja prvog dijela opasniji je bio Slaven, imao je dvije odlične prilike preko Mendyja i Gordane, posebno dobra bila je Gordanina nakon sjajne kontre u 34. minuti.

To dobro razdoblje u igri Slaven Belupa urodilo je pogotkom u 41. minuti. Bongongui je u sredini pronašao Mendyja, prvi pokušaj završio je u bloku, ali drugi je otišao u mrežu.

U drugom dijelu Inter je bio čak i bolji protivnik. Nakon 15 minuta igre ostao je bez Samira Toplaka koji je isključen zbog nezadovoljstva nakon što nije dosuđen kazneni udarac za goste.

Tri minute kasnije Slaven je došao do drugog pogotka. Bačelić-Grgić proigrao je Gordanu koji odlično s 18 metara pogađa za povećanje vodstva.

Nije se dugo čekalo na smanjenje zaostatka od strane Intera, Postonjski je u 71. minuti izveo korner i nabacio za Andrića koji skreće loptu u mrežu, nakon toga Inter je imao još nekoliko zanimljivih pokušaja, ali ostalo je tih 2:1.