Mihaela Bradovski • subota, 10.11.2018.

Hrvatski dvojac u redovima ruskog Orenburga odradio je svih 90 minuta u 14. kolu na gostovanju kod Urala, ali nije uspio doći do pobjede...

U dvoboju dvije momčadi koje igraju u vrlo dobroj formi Orenburg je poražen kod Urala 2:1. Time je prekinut niz utakmica bez pobjede gostiju, a Ural je nastavio svoju seriju i u zadnja četiri kola ima dvije pobjede i dva remija.

Bio je to susret bez previše prilika, a Ural je do pobjede došao zahvaljujući dva pogotka Nikolaja Dimitrova kojem je to treća utakmica u nizu u kojoj se upisuje među strijelce. Bugarski reprezentativac zabio je prvi gol u 31. minuti, a na 2:0 povisio je u 86.

Tri minute kasnije Silvije Begić smanjuje na 2:1 nakon što je Đorđe Despotović loptu poslao glavom u gredu, a Begić odbijanac spremio u mrežu.

Begić je odigrao cijelu utakmicu, jednako kao i Danijel Miškić.