Ivo Karlović bez prolaza u polufinale Challengera u Houstonu

Mihaela Bradovski • petak, 16.11.2018.

Nakon dobro odrađenog posla u prva dva kola Challengera u Houstonu, Ivo Karlović zaustavljen je u četvrtfinalu gdje je uspješniji bio Nijemac Dominik Koepfer...

Ivo Karlović niti iz drugog pokušaja nije uspio svladati Nijemca Dominika Koepfera. Prije mjesec dana poražen je u Fairfieldu u prvom kolu s dva puta po 6:4, ovaj put susreli su se u Houstonu, a Koepfer je bio još uvjerljiviji i slavio sa 6:1, 6:4.

Njemački tenisač, koji je postavljen za osmog nositelja i trenutno je 171. igrač svijeta, trebao je za pobjedu samo 55 minuta uz samo jednu prepuštenu break priliku Karloviću.

Kod 1:1 u prvom setu Karlović je došao do 30:40, tu priliku nije iskoristio i nakon toga izgubio je sve gemove do kraja prvog seta, u drugom nije imao nikakvu šansu i glatko je poražen.

Koepfer je tako izborio prolaz u polufinale gdje će igrati protiv boljeg iz meča između Evana Songa i Bradleyja Klahna.