Dinamo u šarenom sastavu remizirao u Širokom Brijegu

Branimir Korać • subota, 17.11.2018.

U prijateljskom susretu u Širokom Brijegu gdje je Dinamo gostovao kod Širokog, pobjednika nije bilo, a jedini pogodak za Dinamo postigao je dojučerašnji član Širokog Luka Menalo...

Dugo se pričalo o dolasku Dinama u Široki Brijeg, dogodilo se to u reprezentativnoj stanci, a susret u Širokom Brijegu okončan je remijem 1:1.

Dinamo je doputovao bez velikog broja igrača, dobar dio njih je po reprezentacijama, a dio ih je imao prvenstvenu obavezu u drugoj momčadi koja je igrala prvenstveni dvoboj protiv Šibenika u Drugoj HNL. Onaj ostatak zaputio se pod vodstvom Nenada Bjelice za Široki Brijeg i tamo remizirao s domaćinom.

Dinamo je stigao u vodstvo u devetoj minuti preko bivšeg igrača Širokog Luke Menala koji je lijepim udarcem glavom svladao domaćeg vratara Martina Zlomislića.

Široki je stigao do poravnanja u 16. minuti kada je zabio Luka Begonja, bivši igrač Zadra koji je u Širokom na posudbi iz Lokomotive.

Nakon reprezentativne pauze Dinamo 24. studenog gostuje na Rujevici gdje će u derbiju igrati protiv Rijeke.