Zimski sportovi

Medveščak do nove pobjede u Continental Cupu

Petar Jenjić • subota, 17.11.2018.

Hokejaši Medveščaka stigli su i do druge pobjede na Continental Cupu te tako osigurali prolazak u sljedeću fazu. Danas su s 3:1 bili bolji od Rittena...

Drugu pobjedu, a time i prolazak u sljedeću fazu osigurali su hokejaši Medveščaka koji su u trećoj utakmici na Continental Cupu svladali talijanski Ritten Sport s 3:1.

Zagrebačka je momčad povela nakon nešto više od pet minuta igre kada je poentirao Antonin Manavian. Do kraja prve i cijelu drugu trećinu nismo vidjeli nijedan pogodak, a onda još ukupno tri.ž

Prvo je u 43. minuti za povećanje vodstva poentirao Yann Sauve, da bi pobjedu Medveščaka ubrzo potvrdio Bruno Fičur. Do kraja utakmice Ritten je uspio tek ublažiti poraz, strijelac je bio Tobias Brighenti.