Asistencija Nikole Vlašića u pobjedi moskovskog CSKA

Jan Šneler • petak, 23.11.2018.

U 15. kolu Premijer lige, CSKA iz Moskve uspješno je slavio na gostovanju u Groznom protiv Akhmata...

Iako su igrali u glavnom gradu federalne jedinice Čečenije unutar Rusije, gostovanje moskovskom CSKA nije bilo grozno. Iako je domaćin bio izuzetno opasan cijelu utakmicu, CSKA je uspješno slavio i upisao nova tri boda.

Nakon slabijeg prvog dijela koje nije bilo pretjerano uzbudljivo, u 57. minuti Hordur Magnusson je zabio za vodstvo gostiju. Nakon ranog vodstva u drugom dijelu, domaći su počeli igrati sve ozbiljnije i u nekoliko navrata dobro zaprijetili. Ipak, u šestoj minuti sudačke nadoknade Timur Žamaletdinov zabio je za 0:2 i potvrdio pobjedu CSKA.

Važno je istaknuti kako mu je za taj pogodak lijepo asistirao Nikola Vlašić koji je igrao svih 90 minuta. I drugi Hrvat u dresu moskovskog kluba je odigrao cijeli susret. Kristijan Bistrović je odradio svih 90 minuta dosta dobro, iako je već nakon pet minuta požutio.