Vodeni sportovi

Mladost u vrlo zanimljivoj utakmici do boda protiv BSM-a

Petar Jenjić • srijeda, 19.12.2018.

Vaterpolisti Mladosti remizirali su u susretu petog kola Lige prvaka, zagrebačka je momčad odigrala 7:7 protiv talijanskog BSM-a...

I treća hrvatska momčad u Ligi prvaka igrala je večeras svoju utakmicu petog kola. Nakon pobjede Juga i poraza Jadrana, vaterpolisti Mladosti upisali su remi protiv BSM-a. Susret je završio rezultatom 7:7.

Nakon izjednačene prve četvrtine Mladost je drugu dionicu dobio s 2:0 i na poluvrijeme otišao s vodstvom od 4:2. Međutim, gosti u trećoj četvrtini uzvraćaju s četiri uzastopna gola čime prelaze u vodstvo.

Treća je dionica rezultatom 5:2 otišla na stranu gostujuće momčadi koja je vodila sa 7:6. U posljednjih osam minuta vidjeli smo tek jedan pogodak i to onaj Cosmina Radua za izjednačenje. Iako je do kraja ostalo gotovo sedam minuta igre, rezultat se više nije promijenio.

U redovima Mladosti po dva su pogotka postigli Cosmin Radu i Lovre Miloš, dok su se trojica igrača po jednom upisala u strijelce. Najbolji su kod gostiju bili Luca Damonte i Andrea Fondelli s 2 pogotka.