Gerrard: "Jako sam razočaran, ozljeda Barišića je ozbiljna"

Mihaela Bradovski • nedjelja, 23.12.2018.

Borna Barišić baš nema sreće. Nakon dugačke pauze i dvomjesečne stanke taman se ustalio u prvih 11 i onda je stigla nova ozljeda za koju Steven Gerrard tvrdi kako je ozbiljna...

Kada je na travnjaku, u Rangersima su vrlo zadovoljni onim što prikazuje, ali ozljede zasad stvaraju probleme Borni Barišiću u Glasgowu. Nova je stigla u današnjem dvoboju protiv St. Johnstone u kojem su Rangersi slavili s 2:1, a Barišić je u 41. minuti morao napustiti igru.

Rangersi još uvijek nisu objavili detalje ozljede, ali Steven Gerrard potvrdio je nakon susreta da je riječ o ozbiljnijoj ozljedi.

"Da, izgleda kao ozbiljna ozljeda. Jako, jako sam razočaran jer je bio jako dobar i donosio nam puno toga dobroga. Ovo mu je već treća ozljeda ove sezone. Svi smo razočarani jer je vrhunski igrač", rekao je nakon susreta Gerrard.

Rangersi su u tom susretu do pobjede došli u drugom poluvremenu golovima Morelosa u 65. i 88. minuti, a domaćin je vodio od 45. minute kada je pogodak postigao Kennedy.