Kahlina briljirao u regularnom dijelu, Šroler fantastično raspucavao, Quattro Leones neočekivano u finalu

Branimir Korać • četvrtak, 27.12.2018.

Prvi finalist Kutije šibica je Quattro Leones, najugodnije iznenađenje turnira, a do finala je stigao pobjedom na sedmerce protiv Bigbang Cammeo Teama...

Vrlo zanimljivo prvo polufinale Kutije šibica i neočekivan ishod. Quattro Leones se izborio za finale pobjedom na sedmerce protiv Bigbang Cammeo Teama.

U 40 minuta bilo je 2:2, sjajno je branio Kristijan Kahlina koji je skinuo nekoliko vrlo teških udaraca i velikih prilika te pomogao svojoj momčadi da dođe do sedmeraca.

Quattro Leones stigao je do vodstva u 18. minuti kada je bio prekršaj na sredini nad Danijelom Kahlinom, no puštena je prednost, lopta je došla do Mullera koji lijepo zabija.

U drugom poluvremenu Kahlina je poskidao ogroman broj pokušaja Bigbanga, čak i sedmerac Jerku Leki u 33. minuti, ali samo dvije minute kasnije Bigbang je već imao vodstvo.

Prvo je Leko krasno prebacio Kahlinu i onda pogodio praznu mrežu da bi niti minutu kasnije Bartolucci iskoristio loše dodavanje Šrolera prema Kahlini, presjekao ga i pogodio za 2:1.

Quattro Leones uspio se vratiti u završnici golom Danijela Kahline u 38. minuti iskosa i odluka je pala na sedmerce.

Pet serija odrađeno je savršeno, vratari nisu mogli ništa, a onda u šestoj seriji Mario Rac griješio, lopta mu odlazi preko noge i od grede na tribine. Nakon toga mladi Šroler realizira svoj četvrti penal vrlo uvjerljivo i odvodi Quattro Leones u finale.