Jordan ostao stopostotan, UAE preuzeo vrh skupine A

Petar Jenjić • četvrtak, 10.01.2019.

Krenulo je i drugo kolo Azijskog kupa u kojem je UAE pobjedom protiv Indije preuzeo prvo mjesto u skupini A. Do druge pobjede stigao je Jordan koji je slavio protiv Sirije...

Prva utakmica dana odigrana je u skupini A gdje je Tajland nakon poraza od Indije u prvom kolu stigao do prve pobjede. Do sva tri boda stigao je u utakmici protiv Bahreina s 1:0, a pogodak vrijedan slavlja postigao je Chanathip Songkrasin.

Drugi dvoboj u skupini otišao je na strau Ujedinjenih Arapskih Emirata koji su preuzeli vrh grupe pobjedom protiv Indije od 2:0. Khalfan Mubarak doveo je UAE u vodstvo u 41. minuti, konačan rezultat postavio je Ali Ahmed Mabkhout.

Rezultati by SofaScore

U skupini B do druge je pobjede stigao Jordan koji je s 2:0 bio bolji od Sirije. Oba pogotka Jordanci su postigli u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Mousa Al-Tamari u 26. minuti i Tareq Khattab dvije minute prije odlaska na odmor.