Pitanje pobjednika riješeno u prvom poluvremenu, Slaven Belupo lakoćom se obračunao s Titogradom

Petar Jenjić • petak, 18.01.2019.

Nogometaši Slaven Belupa krenuli su pobjedom na Arena Cupu, Koprivničani su s 4:0 bili bolji od Titograda, a sva četiri gola postigli su u prvom poluvremenu...

I drugi hrvatski klub u skupini Fenera stigao je do pobjede na Arena Cupu. Nakon pobjede Lokomotive do slavlja je stigao i Slaven Belupo koji nije imao prevelikih problema s Titogradom kojeg je ispratio s četiri pogotka u mreži.

Zanimljivo, Koprivničani su sva četiri pogotka postigli u prvom poluvremenu. U vodstvo ih je doveo Zvonimir Šarlija u 15. minuti da bi već pet minuta kasnije vodstvo podebljao Ivan Krstanović.

Igrala se 29. minuta kada je Roei Gordana poentirao iz penala, da bi konačan rezultat postavio Rodrigue Bongongui u 43. minuti.

Slaven Belupo: Filipović, Nowak, Šarlija, Karamarko, Delić, Vidović, Gordana, Bačelić-Grgić, Doležal, Bongongui, Krstanović. (još su igrali: Marković, Zirdum, Međimorec, Koda, Jelić, Plantak, Jajalo, Resrel, Mladen, Vrljičak, Mendy)