Hajduk minimalno poražen, Grasshopper slavio u prijateljskoj utakmici

Petar Jenjić • subota, 19.01.2019.

Nogometaši Hajduka upisali su minimalan poraz na pripremama u Beleku. Do pobjede je stigao švicarski Grasshopper koji je slavio pogotkom iz 81. minute...

Solidnu utakmicu odigrao je Hajduk, no Bili su upisali poraz u drugoj pripremnoj utakmici. Bolji je bio švicarski Grasshopper koji je slavio s 1:0.

Tijekom prvih 45 minuta Hajduk je uspio nekoliko puta zaprijetiti, no do pogotka nije došao. Pucali su Nejašmić i Gyurcso, no oba je udarca obranio vratar švicarske momčadi. Pokušao je zatim i Caktaš glavom, ali pored gola, dok je najbolju priliku imao Ismajli u 44. minuti, ali njegov udarac glavom odlično je obranio Linder.

Do 63. minute Hajduk je promijenio cijelu početnu postavu, a devet minuta kasnije Grasshopper je imao odličnu priliku, nod Lavanchy je pogodio stativu. Ipak, Švicarci su prvi zatresli mrežu, u 81. minuti Kamber je natrčao na jednu odbijenu loptu i pospremio ju u mrežu.

Hajduk: Blažević, Tudor, Ismajli, Mikulić, Bradarić, Hamza, Nejašmić, Gyurcso, Caktaš, Jairo, Kalik (još su igrali: Ljubić, Fomitschow, Palaversa, Vušković, Jurić, Bašić, Sahiti, Šego, Blagaić, Delić i Lopez)