Lokomotiva upisala i drugu pobjedu u Medulinu, svladan Pamićev OFK Titograd

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 21.01.2019.

U drugom kolu grupe Fenera u Medulinu Lokomotiva je igrala protiv OFK Titograda pod vodstvom Igora Pamića i upisala je pobjedu 3:1...

Lokosi dobro guraju u Medulinu i stigli su i do druge pobjede na tamošnjem Arena kupu. Nakon što su svladali Znojmo u prvom kolu, s identičnih 3:1 bili su bolji i od OFK Titograda. Za Crnogorce je ovo drugi poraz, prvi je upisan na startu protiv Slaven Belupa s visokih 4:0.

Ovdje su Lokosi stigli do prednosti sredinom prvog poluvremena golom Nikole Burića i to vodstvo držali su i na odmoru.

Na početku drugog dijela Pavlović je poravnao, ali golovima Ivanušeca iz 68. i 83. minute Lokomotiva je stigla do pobjede.

O prvom mjestu u skupini odlučit će u posljednjem kolu kada igra protiv Slaven Belupa.

Lokomotiva: Hendija, Hujber, Matić, Knežević, Đurasek, Smoljo, Goričan, M. Burić, Raul Gustavo, N. Burić, Viduka (još su igrali: Sušak, Lecjaks, Uzuni, Radonjić, Ivanušec, Drožđek, Mlinar, Kolinger, Kastrati, Karačić, Majstorović)