Kraj za Pavića i Zimonjića na startu Sofije, Indijci slavili u dva seta

Petar Jenjić • srijeda, 06.02.2019.

Mate Pavić i Nenad Zimonjić nisu uspjeli proći prvu prepreku na ATP turniru u Sofiji, bolji su u dva seta bili Indijci Rohan Bopanna i Divij Sharan...

Na startu ATP turnira u Sofiji nastupio je i Mate Pavić koji je igrao sa Srbinom Nenadom Zimonjićem. Međutim, do pobjede hrvatsko-srpska kombinacija nije uspjela doći, a bolji su sa 7:6, 6:2 bili Rohan Bopanna i Divij Sharan.

Potpuno izjednačen bio je prvi set u kojem nijedna kombinacija nije uspijevala zaprijetiti na servis protivnika. S obzirom na to da nismo vidjeli nijednu break loptu, igrao se tie-break u kojem su Indijci poveli s 5:0, a zatim lakoćom zaključili set u svoju korist.

Odmah na startu drugog Bopanna i Sharan napravili su break i poveli s 2:0, a do kraja meča, kako kojim slučajem ne bi bilo komplikacija, još su jednom oduzeli servis protivnicima.