Tri tie-breaka borbe i poraz Ive Karlovića na startu New Yorka

Petar Jenjić • srijeda, 13.02.2019.

Ivo Karlović poražen je na startu ATP turnira u New Yorku, bolji je od hrvatskog tenisača bio Radu Albot koji je slavio u tri tie-breaka...

Prvi, a ujedno i posljednji meč na turniru u New Yorku odigrao je Ivo Karlović koji je poražen od Moldavca Radua Albota. U dvoboju koji je trajao dva sata i 23 minute Albot je slavio u tri tie-breaka, a sa 6:7, 7:6, 7:6.

Potrebno je izdvojiti kako smo u cijelom meču vidjeli tek dvije break lopte, a obje je imao moldavski tenisač koje je Karlović uspio spasiti. U prvom setu nismo vidjeli nijednu, a u 13. igri Karlović je bio uspješniji sa 7:4. Slično smo vidjeli i drugom setu, no ovoga puta otišao je na startu njegova protivnika.

U trećem gemu trećeg seta Albot je imao 15:40 na Karlovićev servis, međutim, bez uspjeha. U tie-breaku rezultat je bio izjednačen do 4:4 kada Moldavac dobiva dva uzastopna poena te koristi ukupno drugu meč loptu.