Poraz Mrdeže na startu kvalifikacija Dubaija, Španjolka slavila u dva seta

Petar Jenjić • petak, 15.02.2019.

Tereza Mrdeža poražena je na startu kvalifikacija za WTA turnir u Dubaiju, bolja je od hrvatske tenisačice u dva seta bila Lara Arruabarrena-Vecino...

Početak kvalifikacija na za WTA turnir u Dubaiju nije dobro krenuo za Terezu Mrdežu koja je upisala poraz u dva seta. Bolja je od hrvatske tenisačice bila šesta nositeljica Lara Arruabarrena-Vecino sa 6:3 6:2 nakon sat i 13 minuta igre.

Hrvatska tenisačica bolje je krenula u današnji dvoboj i povela s 2:0, međutim, Španjolka uzvraća s dva uzastopna breaka i vodi 4:2. Kako ne bi bilo nikakve dvojbe, do kraja seta napravila je još jedan break.

Drugi je set bio prilično jednosmjeran, Arruabarrena nije dopustila nijednu priliku protivnici za oduzimanje servisa, napravila je dva breaka i meč zaključila pobjedom.