Hrvatska U-17 ponovno remizirala s Turskom u prijateljskoj utakmici

hns.family • petak, 15.02.2019.

I u drugom ovotjednom prijateljskom susretu nacionalne selekcije Turske i Hrvatske do 17 godina odigrale su neriješenih 1:1...

Pod vodstvom novog izbornika Tomislava Rukavine, hrvatska reprezentacija do 17 godina odigrala je dvije prijateljske utakmice sa svojim domaćinima u kampu Turskog nogometnog saveza, a obje su završile istim rezultatom.

Prije dva dana, Turska je izjednačila na 1:1 pogotkom u sudačkoj nadoknadi, a u četvrtak je povela u 27. minuti preko Sarikaye.

Međutim, već u idućoj minuti domaći vratar Aksit usmjerava loptu u vlastitu mrežu te ponovno ispisuje na semaforu konačnih 1:1.