Fantastični Piatek nemilice puni mreže, nosio Milan do pobjede i u Bergamu

Mihaela Bradovski • subota, 16.02.2019.

Milan je stigao do nove pobjede, a od dolaska u klub Krzysztofa Piateka ne zna za poraz. Piatek ga je vodio do pobjede i u Bergamu na neugodnom gostovanju kod Atalante...

Sjajan posao odradio je Milan na gostovanju u Bergamu kod Atalante koju je svladao s 3:1. Raspucani Krzysztof Piatek postigao je dva pogotka i došao do brojke od šest golova u dresu Milana u zadnja četiri susreta. U sva četiri krenuo je od prve minute, a nije zabio samo na debiju protiv Napolija gdje je igrao tek zadnjih 20 minuta.

U Bergamu nije bilo jednostavno, domaćin je poveo već u 33. minuti preko Freulera, ali u posljednjim trenucima prvog dijela Piatek krasnim golom poravnava na 1:1.

Još jedan sjajan pogodak stigao je u 55. minuti, ovaj put strijelac je bio Hakan Calhanoglu koji je sjajno zabio udarcem izvana malo iskosa da bi Piatek stavio točku na i u 61. minuti.

Embed from Getty Images

Mario Pašalić kod domaćina ostao je na klupi.

Cagliari je u ranijem susretu došao do važne pobjede protiv Parme koju je svladao s 2:1. Parma je ispustila priliku uzeti barem bod, vodila je golom Kucke iz završnice prvog dijela, ali u drugom poluvremenu Leonardo Pavoletti s dva pogotka donio je domaćinu preokret.

Filip Bradarić ušao je u sudačkoj nadoknadi umjesto Cigarinija, a Darijo Srna odgledao je susret s klupe.