Poraz u dva seta: Marach i Pavić zaključili nastup u Dubaiju

Petar Jenjić • srijeda, 27.02.2019.

Oliver Marach i Mate Pavić poraženi su u četvrtfinalu ATP turnira u Dubaiju. Bolji su od prvih nositelja, u dva seta, bili Ben McLachlan i Jan-Lennard Struff...

Dan nakon što su s turnira ispratili Franka Škugora u paru s Dominicom Inglotom, Ben McLachlan i Jan-Lennard Struff s turnira su ispratili i Matu Pavića koji je s Oliverom Marachom bio postavljen za prvog nositelja.

Japansko-njemačka kombinacija do prolaska u polufinale turnira u Dubaiju stigla je sa 7:5, 7:5 nakon sat i 21 minute igre. Bio je to njihov treći međusobni dvoboj i druga pobjeda McLachlana i Struffa.

U izjednačenom prvom setu Marach i Pavić imali su tri prilike za break, no nijednu nisu uspjeli iskoristiti. Pri rezultatu 5:5 McLachlan i Struff iskoristili su svoju treću šansu za oduzimanje servisa, a zatim set zaključili u svoju korist.

Bolje su u drugi set krenuli prvi nositelji koji su poveli s 3:1, a nešto kasnije imali vodstvo od 5:2. Međutim, do kraja meča nisu uspjeli dobiti nijedan gem.