Josip Sobin vrlo dobar u uvjerljivoj pobjedi Anwila

Branimir Korać • subota, 16.03.2019.

U 22. kolu poljskog prvenstva Anwil je ugostio HydroTruck Radom i upisao uvjerljivu pobjedu uz vrlo dobar nastup hrvatskog internacionalca Josipa Sobina...

Nakon neočekivanog domaćeg poraza u prošlom kolu protiv skromnog Koszalina, Anwil je bio puno oprezniji ove subote protiv HydroTruck Radoma.

Na svom parketu upisao je pobjedu 97:73, snažno je otvorio utakmicu, već do poluvremena otišao na gotovo 20 poena prednosti i u nastavku susreta mirno odrađivao posao.

Ivan Almeida kod Anwila je upisao 19 poena, a odmah do njega bio je Josip Sobin koji je za 20 minuta ubacio 16 poena (8/10 za dva) uz šest skokova. Učinak bi bio zasigurno još bolji da je imao veću minutažu i manje problema s osobnim pogreškama.