Osijek remizirao s Puskas Akademijom u prijateljskoj utakmici

Petar Jenjić • petak, 22.03.2019.

Prijateljsku utakmicu u Mađarskoj odigrao je Osijek koji je remizirao s Puskas Akademijom 1:1. Domaća je momčad do izjednačujućeg pogotka stigla u završnim minutama...

Nogometaši Osijeka danas su u Pelcsutu odigrali prijateljsku utakmicu protiv mađarske Puskas Akademije. Dvoboj je završen rezultatom 1:1, a domaća je momčad do remija stigla u samoj završnici susreta.

Napomenimo kako su Osječani utakmicu odradili bez reprezentativaca Abazaja, Ćavara, Šutala i Kleinheislera, dvojca koji je u kadru druge momčadi, Špoljarića i Lončara, kao i lakše ozlijeđenog Marića.

U samoj završnici prvog poluvremena Osijek je stigao do vodstva nakon dobro odigrane akcije. Pucao je Janža s ruba kaznenog prostora, a lopta je na putu prema golu zakačila Mioča koji joj je nenamjerno promijenio smjer te je ušla u gol.

Pred stotinjak gledatelja na Pancho Areni domaćin je do izjednačenja stigao u 90. minuti. Prvo je Arabuli okomitom loptom izbacio iz igre obranu Osijeka, a do nje je došao Tamas koji je s osam metara pogodio donji desni kut.