Dinamovi klinci nisu zadržali prednost protiv Mure

Branimir Korać • subota, 23.03.2019.

Za vrijeme reprezentativne stanke Dinamo je odigrao prijateljsku utakmicu protiv Mure i remizirao 2:2. Do 67. minute Modri su imali dva gola prednosti nakon čega su se gosti vratili u susret...

Nenad Bjelica iskoristio je stanku koja je uslijedila zbog reprezentativnih obaveza i isprobao neke od igrača u prijateljskom dvoboju protiv Mure. Dinamo je vodio 2:0 dok su igrali oni koji su i inače u krugu prvotimaca, a Mura je stigla do poravnanja u zadnjih 20 minuta kada su na travnjaku bili mladi igrači.

U prvih pola sata Modri su postigli dva pogotka. Prvo je Mislav Oršić zabio za vodstvo u 18. minuti da bi deset minuta kasnije Komnen Andrić iz penala zabio za 2:0.

U drugom dijelu zaigrali su oni koji uglavnom nose dres Dinama II i Mura je stigla do poravnanja.

Prvo je u 67. minuti Čuić autogolom smanjio na 2:1 da bi odmah nakon toga gosti došli do drugog gola i poravnali na 2:2.

Za Dinamo su nastupili Zagorac, Moharrami, Lešković, Dilaver, Gogić, Gjira, Šitum, Moro, Fintić, Oršić, Andrić dok su u drugom dijelu priliku dobili i Čavlina, Maloku, Knežević, Carracedo, Kim, Šantek, Čuić, Bagarić, Barišić i Tolić.