Borna Gojo u tri seta poražen na startu Monterreya

Petar Jenjić • ponedjeljak, 01.04.2019.

Borna Gojo poražen je na početku Challengera u Monterreyu, bolji je u tri seta bio američki tenisač Emilio Nava...

Na startu Challengera u meksičkom Monterreyu hrvatski tenisač Borna Gojo upisao je poraz. Bolji je od njega bio Amerikanac s pozivnicom Emilio Nava sa 6:4, 3:6, 6:4 nakon sat i 41 minute igre.

Nava je spasio jednu break šansu tijekom prvog seta, a u najvažnijem trenutku oduzeo je servis svom protivniku. Gojo je popustio pri rezultatu 4:4, američki tenisač napravio je break i zaključio set u svoju korist.

Za razliku od prvog, u drugom setu Gojo nije dopustio protivniku nijednu priliku za break. U šesto gemu poveo je s 0:40 i iskoristio drugu break šansu nakon čega nije imao problema do kraja seta.

Jedan je break odlučio i treći set. Nava je kod vodstva 5:4 stigao do 15:40 i drugom meč loptom zaključio meč u svoju korist.