Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo, 03.04.2019, 16:30 h, Stadion ŠRC Zaprešić, gledatelja: 250

Jan Šneler • srijeda, 03.04.2019.

U 27. kolu HT Prve lige nogometaši Osijeka bez većih problema slavili su protiv Intera i potvrdili treće mjesto na ljestvici...

Nikola Rak
64'

Borislav Tsonev
84'

Tomislav Haramustek
84'
Samir Toplak

(do 85')

(do 46')

(do 46')
Dino Skender

U Osijeku je došlo do promjene trenera nakon prošlog kola, a nogometaši su odlično reagirali na novog čovjeka na klupi Dinu Skendera. U 27. kolu HT Prve lige, Inter nije pokazao lošu igru protiv Osječana, ali su gosti zasluženo stigli do slavlja.

Već u četvrtoj minuti susreta Osijek je došao do vodstva preko Mihaela Žapera. Iako su bili bolji na početku susreta, gosti nisu uspjeli sačuvati praznu mrežu. U 23. minuti Igor Postonjski donosi izjednačenje Interu.

Osječani su bili bolji u nastavku susreta, ali dugo nisu uspijevali doći do pogotka. Inter je držao pozitivni rezultat, imao čak i nekoliko solidnih šansi, ali nisu uspjeli izdržati do kraja. Mirko Marić donio je Osijeku drugi pogodak u 81. minuti, a konačnih 1:3 postavio je Domagoj Pušić u sudačkoj nadoknadi.