Škugor i Melzer lakoćom slavili na startu Marrakecha

Petar Jenjić • srijeda, 10.04.2019.

Na startu ATP turnira u Marrakechu do pobjede je stigao Franko Škugor u paru s Jürgenom Melzerom. Bez većih problema, u dva seta, svladali su domaće igrače s pozivnicom...

Franko Škugor u paru s Jürgenom Melzerom prošao je prvu prepreku na ATP turniru u marokanskom Marrakechu. Hrvatsko-austrijska kombinacija turnir je otvorila dvobojem protiv igrača s pozivnicom Aminom Ahoudom i Adamom Moundirom.

U konačnici su Škugor i Melzer slavili sa 6:2, 6:1 nakon samo 48 minuta provedenih na terenu. U četvrtfinalu čekaju ih četvrti nositelji Rohan Bopanna i Dominic Inglot.

Tijekom cijelog meča hrvatsko-austrijska kombinacija suočila se sa samo dvije break šanse protivnike, a obje je uspjela spasiti. U prvom setu napravila je dva, a u drugom setu tri breaka što je bilo i više nego dovoljno za dolazak do pobjede.