Ivan Lendrić strijelac u bodu Hermannstadta u borbi za opstanak

Branimir Korać • subota, 20.04.2019.

Bivši napadač Hajduka Ivan Lendrić postigao je jedini pogodak Hermannstadta u domaćem remiju protiv Voluntarija u Ligi za opstanak rumunjskog prvenstva...

U Rumunjskoj se vodi žestoka borba za ostanak u najvišem rangu, a u šestom kolu Lige za ostanak Hermannstadt i Voluntari remizirali su 1:1.

Hermannstadt je jedina momčad u ovom trenutku koja nije upisala nijednu pobjedu u Ligi za opstanak, a , a ovim remijem nije se uspjela izvući iz onog dijela u kojem su najugroženiji.

Poveo je u 24. minuti pogotkom Ivana Lendrića, bivšeg napadača Hajduka koji je dobro utrčao na drugu vratnicu kod kornera i pospremio loptu iz blizine u mrežu. U završnici prvog dijela gosti su iskoristili pogrešku domaće obrane i potpuno usamljeni Ricardinho postavio je konačnih 1:1.

Lendrić je igrao do 79. minute kada ga je zamijenio Stefan Blanaru, a Filip Jazvić ušao je u igru u 53. minuti umjesto Luciana Dumitriua.