Hrvatski Telekom Prva liga, 30. kolo, 20.04.2019, 16:30 h, Stadion ŠRC Zaprešić, gledatelja: 1.224

Jan Šneler • subota, 20.04.2019.

U 30. kolu HT Prve lige, Inter je na svom terenu došao do važnog boda u borbi za ostanak protiv Gorice...

Josip Brezovec
56'

Robert Mišković
68'

Obi Goodness Ajayi
90'+3'
Samir Toplak

(do 46')

(do 74')
Sergej Jakirović

Iako su upisali dvije važne pobjede u nizu, nogometaši Gorice nisu uspjeli doći do slavlja u Zaprešiću protiv Intera i još se više približiti mjestu u europskim natjecanjima. Zaprešićani su pak došli do vrijednog boda koji bi im mogao biti iznimno važan u borbi za ostanak.

Domaćin je došao do vodstva u 13. minuti preko Serdera Serderova. Gosti nisu dugo čekali te su već deset minuta kasnije došli do izjednačenja iz kaznenog udarca. Precizan je s bijele točke bio Kristijan Lovrić.

U nastavku susreta obje momčadi imale su svoje prilike, ali Gorica stiže do vodstva u 59. minuti. Još jednom Goričani su dobili priliku iz kaznenog udarca, a ovoga puta precizan je bio Lukasz Zwolinski koji je tako došao do 12. pogotka ove sezone.

Činilo se da će gosti uspjeti doći do nove pobjede, no u 80. minuti Andrej Šimunec je spasio domaće i postigao izjednačujući pogodak za 2:2.