Mlade Hrvatice i do druge pobjede, svladane i vršnjakinje iz Bugarske

hns.family • petak, 10.05.2019.

Nakon pobjede nad Sjevernom Makedonijom na jedanaesterce, mlade su Hrvatice do 16 godina rezultatom 2:0 porazile Bugarsku...

Izabranice Stelle Gotal odigrale su u Ivanić-Gradu drugu utakmicu Uefinog razvojnog turnira te su pritom svladale bugarske vršnjakinje.

Za vodstvo hrvatske reprezentacije do 16 godina pobrinula se Andrić nakon 33 minute igre, a u drugom je poluvremenu konačnih 2:0 postavila Matanić, samo nekoliko minuta po svom ulasku na teren.

U drugoj utakmici drugog kola Islanđanke su vrlo uvjerljivo svladale Sjevernu Makedoniju - čak 15:0, a u trećem se kolu Hrvatska sastaje upravo s Islandom. Ta je utakmica na rasporedu u subotu, 11. svibnja u Mičevecu s početkom u 13:00 sati.